ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zateplení stropu

Chcete snížit tepelné ztráty v interiéru a ušetřit nemalé peníze do rodinného rozpočtu? Přejete si mít doma příjemně nejen v průběhu topné sezóny, snížit míru vlhkosti a tím i riziko vzniku zdraví ohrožujících plísní? Způsob, který výrazně pomůže k řešení vašeho problému a rozhodně by vám neměl uniknout, je kvalitní zateplení stropu. Tepelná izolace stropu je vhodná pro celou obytnou část domu, ale její realizace je možná i ve sklepních prostorech. Nabízíme zateplení stropů metodou foukané izolace, která patří mezi moderním a velmi účinné způsoby vhodné pro všechny typy staveb. 

Výhody tepelná izolace stropu a foukané izolace:

  • Snížení teplotních ztrát a finanční úspora za energie až 35 %. Ohřátý vzduch v místnosti stoupá ke stropu a vlivem špatné izolace může z místnosti unikat. Kvalitní a profesionální zateplení stropu eliminuje pravděpodobnost úniku na minimum a zároveň podporuje rychlejší vytápění. 
  • Izolace stropu zabraňuje vzniku plísní a nadměrné kondenzaci vlhkosti v místnosti. Podporuje správnou cirkulaci vzduchu.
  • Podpora optimálních teplotních podmínek v interiéru domova po celý rok. V létě horko a v zimě vlhko a chlad? Tepelná izolace stropu zamezuje nejen teplotním únikům, ale i pronikání horkého vzduchu (např. z půdních prostor) do interiéru.
  • Foukaná stropní izolace je skutečně rychlou metodou zateplení (práce je kompletně hotová už za několik hodin), je možné ji provést za běžného chodu domácnosti, protože po ní nezůstává nepořádek, a zlepšuje požární bezpečnost prostoru.

Svěřte tepelnou izolaci stropů u vás doma do rukou zkušených profesionálů. Provádíme kompletní zateplení stropů v Plzeňském kraji – zateplíme vaše stropy od sklepa až po půdu. Rádi vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku i zodpovíme všechny vaše doplňující dotazy. Napište nám nebo zavolejte a domluvte si termín osobní schůzky.

Kontaktujte nás

Scroll to Top