ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zateplení střechy

Kvalitní zateplení střechy je jedním z nejdůležitějších pomocníků v boji proti masivnímu unikání tepla z vašeho domova. Špatnou či nedostatečnou střešní izolací může snadno v zimním období odcházet až 50 % tepla. Jedině kvalitní a precizně montovaná střešní izolace se postará o to, abyste v zimě netopili pánubohu do oken a v létě měli doma příjemný chládek. Proto neváhejte a zakročte rázně proti tepelným únikům, které ročně spolkou nemalou část rodinného rozpočtu. Provádíme kompletní a profesionální zateplení šikmé i strmé střechy u novostaveb i starších domů metodou foukané izolace.

Výhody zateplení střechy s foukanou izolací:

  • Dobrá protipožární odolnost, zlepšení akustické izolace, snižuje nejen tepelný únik, ale také prostupnost horkého vzduchu do objektu v letním období
  • Oproti zateplování minerálními rolemi nevznikají u foukané izolace tzv. tepelné mosty, které mají negativní vliv nejen na úsporu energie, ale i na zdraví materiálů a životnost stavby.
  • Izolace se dostane i do složitých a špatně dostupných míst – není potřeba ručně materiál řezat či tvarovat.
  • Kompletní zateplení střechy je hotové už během několika hodin

Kontaktujte nás ještě dnes pro vytvoření konkrétní cenové nabídky nebo domluvení osobní konzultace. Rádi se s vámi sejdeme u nás v kanceláři, ale i klidně rovnou na vaší stavbě.

Kontaktujte nás

Scroll to Top