ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zateplení stěny a fasády

Stěny domu a fasáda patří k největším plochám a jsou pro únik tepla potenciálně nejnebezpečnější. Zateplení fasád je nyní velmi oblíbenou metodou, jak efektivně zamezit tepelným ztrátám i těmi nejmenšími skulinami ve zdivu jednou pro vždy. Jak si ale poradit v situaci, kdy využíváte a vytápíte jen určitou část domu nebo vlastníte byt? V takovém případě je pro vás ideálním řešením vnitřní zateplení stěny, které ovšem vyžaduje, v rámci zachování maximální účinnosti, profesionální a odborné provedení. 

Výhody vnitřního zateplení stěn:

  • Velká finanční úspora oproti celkové izolaci fasády, nevyžaduje stavbu lešení
  • Možnost zateplení jen konkrétních místností stavby
  • Rychlejší vytopení prostoru – nedochází k akumulaci do stěn, nižší náklady na vytápění
  • Příjemné teploty v interiéru i během letních měsíců
  • Zlepšení teplotních a akustických podmínek v interiéru, lepší cirkulace 
  • Není potřeba žádného mechanického narušení zdí

Stavíte, nebo se chystáte rekonstruovat a hledáte profesionály na zateplování? V tom případě jste na správné adrese! Provádíme odborné a kompletní zateplování vnitřních stěn i fasád za skvělé ceny v rámci celého Plzeňského kraje metodou foukané izolace, která patří mezi moderní, rychlé a velmi účinné postupy zamezení tepelných úniků. Izolace se aplikuje způsobem nafoukání izolačního materiálu skrze speciální otvory za předsazenou fasádu či novou zeď.

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes. Ochotně zodpovíme všechny vaše dotazy na téma moderních izolací staveb, případně vám rádi vypracujeme konkrétní cenovou nabídku a domluvíme se na termínu osobní schůzky.

Kontaktujte nás

Scroll to Top