ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zateplení podlahy

Zima od nohou? Tenhle problémem vám pomůžeme vyřešit! Zateplení podlahy i tepelná izolace stropu by měla být samozřejmostí u každé novostavby. Díky moderním technologickým postupům je možné i dodatečné zateplení podlahy  nic nebrání ani v rámci rekonstrukce starších domů a bytů. K nejrizikovějším místům, kde dochází dochází k výrazným teplotním ztrátám, patří zejména pokoje umístěné přímo nad chladným sklepem či garáží.

Výhody zateplení podlahy

  • Šetřete své úspory a rozpočet. Podlaha bez odpovídajícího zateplení může být v některých případech a problematických místech zdrojem teplotních ztrát a úniků až ve výši 35 %. A to už není úplně málo, že? 
  • Zajistěte tepelná pohodu v interiéru i bez podlahového topení. S dobrou izolací podlahy podpoříte udržení optimálních klimatických podmínek v prostoru a snížíte pravděpodobnost vyšší kondenzace vlhkosti a vzniku nebezpečných plísní.
  • Díky zateplení podlahy zvýšíte dotykovou teplotu celé její plochy a můžete si užívat příjemného tepla od nohou. To znamená konec nejen ledově chladné dlažby v koupelně, ale i podlah v celém interiéru a snížení rizika nepříjemného nachlazení.  
  • Zlepšení akustických vlastností podlahy – i to zvládne správná izolace. Velmi záleží na konstrukci stavby a použitých materiálech. V každém případě můžete ovšem počítat s výrazným snížením hlučnosti podlahy.

Svěřte zateplení všech podlah u vás doma do rukou zkušených profíků ještě dnes a mějte jistotu perfektně odvedené práce a příjemného teplíčka od nohou. Nabízíme zateplení podlahy nad sklepem, v přízemí i na půdě nebo kompletní tepelnou izolaci podlah v domě i bytě, a to v rámci celého Plzeňského kraje za pomoci metody foukané izolace. Neváhejte se na nás obrátit s doplňujícími dotazy, žádostí o nezávaznou cenovou nabídku či domluvení konkrétního termínu osobní schůzky.   

Kontaktujte nás

Scroll to Top