ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Zateplení podkroví

Chcete svůj dům využít na maximum až po střechu? Půdní vestavby jsou pro to naprosto perfektní. Aby vám bylo v podkroví vždy příjemně a vestavba se nepotýkala s žádnými problémy, je kvalitní tepelná izolace naprostý základ. Pokud hledáte profesionály na zateplování podkroví, půdy a půdních vestaveb, a chcete-li mít jistotu perfektně odvedené práce, jste tu zcela správně! Pro zateplování půdních prostor se používá mnoho materiálů i technologických postupů. My sázíme na foukanou izolaci.

Výhody tepelné izolace podkroví metodou foukané izolace:

  • Zamezení tepelných ztrát a celkově výrazné snížení výdajů za energie 
  • Celoroční optimální teplotní podmínky. V létě se drží teploty maximálně do 25 °C a více se nepřehřívá i když jste přímo pod střechou. V zimních měsících a během hlavní topné sezóny se prostor vyhřívá rychleji a teplo se vydrží delší dobu.
  • Pro zateplení foukanou izolací stačí i malý otvor, dosah rozptylu izolačního materiálu je až 4 metry
  • Foukaná izolace se dostane i do hůře dostupných míst konstrukce. Neuniknou jí ani nejmenší skuliny a díky tomu dochází k zamezení vzniku tepelných mostů
  • Materiály používané při foukané izolaci jsou odolné proti plísním, nechutnají hlodavcům ani hmyzu a mohou se pochlubit vysokou odolností proti ohni.

Neváhejte a svěřte zateplení svého domu do našich rukou ještě dnes. Kontaktujte nás pro domluvení osobní schůzky či vytvoření nezávazné cenové nabídky. 

Kontaktujte nás

Scroll to Top